Üye OlÜye GirişiVideo Yükle
ANA SAYFA  VİDEOLAR  KANALLAR  MÜZİK  TV
 • LegendLord
  E-mail Aktivasyonu Bekleyen Üye

  Durum: Offline
  Mesajlar: 1257
  Kayıt: 20-08-2012
  • Minecraft premium satıl almak isteyenler playpazar üzerinden oyuna sahip olabilir. Minecraft bilgisayar ve telefon sürümlerinde açık bir dünyaya sahip; oyun konsolları üzerinde ise sınırlı bir dünya oyuncunun kullanımına verilmektedir. Minecraft oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve birlikte bir ülke bile kurabilirsiniz. Playpazar adlı satış sitesinden oyunun orjinal premium sürümünü ucuz olarak almak istiyorsanız playpazar.com adlı internet sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca playpazar bünyesindeki birçok oyun ucuz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.
   Minecraftın hayatta kalma oyunları arasında en sevilenlerinden biri olmasının bir diğer nedeni de oyunun bir hikâyeye bağlı olması ve senaryo modununda olmasıdır. Oyunda kontrol ettiğimiz Steve adlı karakter odun kesip, el aletleri yaptıkça kendini geliştirmekte bu el aletleriyle madenlere girip kazı yapmakta ve oyundaki yaratıklarla savaşmaktadır. Karakterin açlık ve can seviyesi bulunmakta bu da oyundaki karakterin avlanma özelliğini kullanmasını gerekli kılmaktadır. Karakter her bir yaratık ve av öldürdüğünde yetenekleri ve seviyesi artmakta, kendini geliştirmektedir. 
   Oyun Hakkında:
   Playpazar ile ucuz oyun alabilir hatta minecraft bağımlısı olanlar oyunu minecraft premium olarak playpazar.com adlı siteden satın alabilirler. Playpazar ucuz oyun alabileceğiniz popüler oyunların bir arada bulunduğu bir satış platformudur. Minecraft premium satın almak isteyenler playpazar üzerinden temin edip oyunun keyfine varmaya başlayabilirler.
   Minecraft son yıllarda ülkemizde önemli bir popülaritesi olan ve gün geçtikçe oynayan sayısı daha da artmakta olan yediden yetmişe her yaş gurubundan oyuncusu bulunan hayatta kalma oyunlarının en başında gelmektedir. Minecraft premium oyunu cep telefonları ve tabletlerde, bilgisayar ve oyun konsollarında en çok tercih edilen oyunlardan biridir.
   Minecraft Premium Nereden Alınır?