Üye OlÜye GirişiVideo Yükle
ANA SAYFA  VİDEOLAR  KANALLAR  MÜZİK  TV
BALIKESİR-KEPSUT CEZAEVİ'NDE MORAL KONSERİ
5087
kez izlendi

6 önce 0
Balıkesir'in Kepsut İlçesi'ndeki, Balıkesir L Tipi Cezaevi'nde mahkumlara moral konseri düzenlendi. Mahkumların gönüllerince eğlendiği konserde, Güçlü Soydemir ve Tamer Öztoprak sahneşe çıktı.

Kepsut'taki L Tipi Cezaevi'ndeki bulunan mahkumlar için moral konseri düzenlendi. Kepsut Belediye Başkanı AK Parti'li İsmail Cankul, Ziraat Odası Başkanı Celalettin Koç, Cezaevi Müdürü Mustafa Dolunay ve infaz memurlarının da katılımıyla dün saat 14.00'te başlayan konserde sahneye Güçlü Soydemir ve Tamer Öztoprak çıktı. Cezaevinin çok amaçlı spor salonundaki konserde iki sanatçının türkü ve ilahileri söyledi.

Bazı şarkılarını izleyenlerin arasında gezerek söyleyen Güçlü Soydemir yoğun ilgiyle karşılaştı. Soydemir'e sarılıp öpebilmek için birbirleriyle yarışan mahkumlar alkış ve ıslıklarla şarkılara eşlik etti. Cezaevinde büyüyen küçük bir kız çocuğu sevimli hareketleriyle ilgi odağı oldu. İsmail Cankul ve Güçlü Soydemir kız çocuğunu kucağına alıp sevdi. Spor salonunun bazı yerlerine mahkumlar tarafından yazılan yazılar dikkat çekti.

GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR

Haber-Kamera: Selman SAKALLI/KEPSUT(Balıkesir), (DHA)-
Anahtar kelimeler
balıkesir-kepsut cezaevinde moral konseri
En Popüler Yorumlar
Tüm Yorumlar
EN ÇOK İZLENENLER
The Cranberries - Zombie
Loss - Söz Ver
Loss - Söz Ver120440 izlenme
EN ÇOK PAYLAŞILANLAR
Pek Yakında - Fragman
Erkin Koray - Sevince
Erkin Koray - Sevince100420 izlenme